Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Person of Interest ( 2011 - )

There is no salvation without destruction, no hope this side of death.

İlk bölümlerini izlemiştim ama o dönem hoşuma gitmemişti. Kaliteli bir diziye benziyor
My make-up may be flaking,
But my smile, still, stays on!

(04.08.2014, Saat:18:40)Metis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk bölümlerini izlemiştim ama o dönem hoşuma gitmemişti. Kaliteli bir diziye benziyor

Dizi asıl 2. sezon sonrasında başlıyor. 3. sezonu ise 2014'ün izlediğim diziler arasında en iyi iyisi.

Vaay öyle diyorsan izlemek lazım Big Grin İndireyim ben onu madem sağol :d
My make-up may be flaking,
But my smile, still, stays on!

bende dizinin ilk yayınlandığı zamanlar başlayıp 3 bölüm sonra bırakan biriyim hatta bir iki ay öncesine kadar yüzüne bile bakmamıştım ama dizi sitelerinde okuduğum yorumlar ve gelen tavsiyeler üzerine yeniden şans verip başladım. şuan hayranlıkla izliyorum poi'yi Smile

(05.08.2014, Saat:19:43)Aviendha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende dizinin ilk yayınlandığı zamanlar başlayıp 3 bölüm sonra bırakan biriyim hatta bir iki ay öncesine kadar yüzüne bile bakmamıştım ama dizi sitelerinde okuduğum yorumlar ve gelen tavsiyeler üzerine yeniden şans verip başladım. şuan hayranlıkla izliyorum poi'yi Smile

3 sezonu da bitirdin mi?

@Metis avinin yazıyı görmemiş olabilirsin diye seni bir menşın edeyim dedimBig Grin

Yakın zamanda başlamayı düşündüğüm bir dizi. Umarım ben de beğenirim.

Daha biraz önce bir arkadaşım önerdi bunu. Smile Ancak True Detective önceliğim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Kullanıcı Paneli

Hoşgeldiniz. Bize katılmak istemez misiniz?

Forumumuza ücretsiz üye olarak mesajlaşmaya hemen başlayabilirsiniz.

Üye Ol

Navigasyon